Wikana Residence Loft Deweloperski bez PCC

Mieszkanie na sprzedaż
574 899 PLN, Pow. 54,24 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Mieszkanie
Powierzchnia:
54,24 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
2
Lokalizacja:
Lublin Wieniawa
Rok budowy:
2022
Piętro:
2 na 6
Numer oferty:
RN988277
Cena za m2:
10599.17 PLN
Loft w Apartamentowcu WIKANA Residence przy Al. Kraśnickiej o powierzchni 54,24 m² to idealna propozycja dla aktywnych osób poszukujących komfortu i doskonale zaprojektowanych udogodnień, które niewątpliwie są wizytówką tego miejsca. Budynek o wysokim standardzie wykończenia i przemyślane rozwiązania charakterystyczne dla nowoczesnych kompleksów apartamentowych, to idealny adres na mapie Lublina. Bardzo ustawne i jasne mieszkanie znajdujące się na 2 piętrze budynku, z 2 niezależnymi balkonami, czyni tą ofertę bardzo atrakcyjną dla najbardziej wymagających klientów. Standardem w tego typu inwestycjach są wysokiej jakości materiały wykończeniowe, jak również komfort i bezpieczeństwo mieszkańców. Drzwi drewniane antywłamaniowe, drewniane okna, wideomofon oraz ukryta instalacja do klimatyzacji to tylko kilka propozycji "must have". Całości dopełnia niesamowity widok na otaczającą budynki zieleń. Osiedle doskonale skomunikowane z każdą częścią Lublina, w bliskim sąsiedztwie uczelni, sklepów oraz obiektów sportowych.
Do mieszkanie przynależy komfortowe miejsce postojowe na niezależnej platformie w garażu podziemnym dodatkowo płatne 60 000,00 PLN.
Na terenie osiedla zaplanowano szereg atrakcji dla najmłodszych mieszkańców, w tym funkcjonalny plac zabaw. 
Istnieje możliwość przeniesienia cesji na nowego właściciela. Kupujący nie płaci podatku PCC. Serdecznie zapraszam na prezentację.

Nieprawidłowy adres E-mail